ВАЛЕОЛОГІЯ
тема: Подорож до країни чистоти та здоров'я.
КОНСТРУКТИВНЕ ОБРАЗОТВОРЕННЯ
тема: Український рушничок.
мета: Вчити дітей оздоблювати площинну форму рушничка за допомогою геометричних фігур. Розширювати знання дітей про вишивку, її кольори. Розвивати увагу, почуття ритму, симетрії. Виховувати у дітей самостійність та акуратність під час виконання роботи.
ХВИЛИНКИ БЕЗПЕКИ
тема: Світлофор.
мета: Закріпити знання дітей про світлофор, про дотримання правил дорожнього руху.
ВІЛЬНЕ МАЛЮВАННЯ
тема: Чарівні рибки.
мета: Вчити дітей малювати рибок нетрадиційним способом: за допомогою мильних бульбашок. Викликати у малят інтерес до процесу малювання.
УРОКИ ПРАКТИЧНОГО ЖИТТЯ
тема: Правила поведінки в громадському транспорті.
мета: Виявити рівень сформованості у дітей навичок поведінки в громадському транспорті.
КОМУНІКАТИВНИЙ РОЗВИТОК
тема: Розумні картинки для дитинки.
мета: Виявити вміння дітей складати речення, використовуючи прийоми мнемотехніки; вміння називати та класифікувати предмети. Активізувати словник дітей. Розвивати зв'язне мовлення, мовне дихання.
ЛІТЕРАТУРНЕ ОБРАЗОТВОРЕННЯ
тема: Читання вірша "Пес Патрон допомагає -
про дітей маленьких дбає!"
мета: Вчити дітей слухати та розуміти зміст віршованого твору. Продовжувати вчити дітей дотримуватись правил безпечної поведінки в період воєнного стану, піклуватись про власну безпеку.
ЛОГІКО-МАТЕМАТИЧНИЙ РОЗВИТОК
тема: Казкова подорож.
мета: Виявити рівень знань дітей про геометричні фігури /круг, квадрат, куля, куб/; вміння дітей орієнтуватися в просторі; порівнювати предмети за величиною. Перевірити вміння дітей лічити предмети в межах 3. Розвивати пам’ять, увагу, логічне мислення. Викликати інтерес до розумової діяльності.
МУЗИКА
тема: Музично-дидактична гра "Веселий ритм".
мета: Розвивати у дітей музичний слух, музичний смак. Засобами музики виховувати естетичне сприймання навколишнього.
Дидактична гра "Літні фотографії".
мета: Закріпити знання дітей про пори року. Розвивати увагу, пам'ять, логічне мислення. Викликати у дітей інтерес до природного довкілля.
ДИТИНА У СВІТІ ПРИРОДИ
тема: Рання осінь. Дивосвіт навколо нас!
мета: Виявити рівень знань дітей про природне довкілля восени /рослинний, тваринний світ/, про послідовність сезонних змін у природі. Розвивати екологічну свідомість. Виховувати у дітей любов до природи рідного краю.
САМОСТІЙНА ХУДОЖНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ
тема: Фонтан.
мета: Вчити дітей самостійно задумувати зміст роботи та втілювати його на аркуші паперу, використовуючи різні засоби виразності. Сприяти розвитку творчих здібностей у дітей. Викликати бажання малювати.
Міжнародний день миру був заснований ООН для того, щоб підкреслити важливість миру між усіма країнами і безглуздість воєн.
Раніше свято відзначалося в третій вівторок вересня, оскільки в цей день проводилася щорічна сесія Генеральної Асамблеї ООН. З 2002 року свято відзначається в одну і ту ж дату - 21 вересня.
Для України це свято має особливе значення. Протягом усієї історії українська держава боролася за своє мирне існування. Сьогодні Україна величезною ціною бореться проти російської агресії, щоб наші нащадки ніколи не знали війни.
ВІЛЬНЕ МАЛЮВАННЯ
тема: Голуб миру.
мета: Вчити дітей малювати птаха - символ миру нетрадиційним способом /за допомогою долоньки/. Розвивати координацію рухів руки. Викликати у малят інтерес до процесу малювання.
СОЦІАЛЬНИЙ СВІТ
тема: Сам вдома.
мета: Формувати у дошкільнят знання правил безпечної поведінки за відсутності дорослих. Виховувати у дітей обережність, обачність.
УРОКИ ПРАКТИЧНОГО ЖИТТЯ
тема: Обережно: дорога!
мета: Вчити дітей дотримуватись правил безпечної поведінки. Формувати у дітей обачність, обережність під час перебування біля проїжджої частини та на дорозі.
КОМУНІКАТИВНИЙ РОЗВИТОК
Дидактична гра "Склади речення".
мета: Вчити дітей складати речення, використовуючи прийоми мнемотехніки. Збагачувати словниковий запас дітей. Розвивати логічне мислення, увагу, уяву, пам'ять.
ЛОГІКО-МАТЕМАТИЧНИЙ РОЗВИТОК
Дидактична гра "На лісовій галявині".
мета: Вдосконалювати вміння дітей орієнтуватись в просторі /праворуч, ліворуч, вверху, внизу/. Розвивати у дітей увагу, пам'ять, логічне мислення, Виховувати інтерес до розумової діяльності.
ЛІТЕРАТУРНЕ ОБРАЗОТВОРЕННЯ
тема: Слухання вірша Алли Растопки "Вінниця".
мета: Вчити дітей слухати та розуміти зміст віршованого твору про Вінницю. Викликати у дітей бажання відпочивати у рідному місті, відвідувати визначні місця. Виховувати у дошкільнят любов до малої Батьківщини.
МУЗИКА
тема: Слухання пісні "Парасолька".
мета: Вчити дітей слухати пісню, визначати її харарктер. Розвивати музичний слух, музичний смак. Засобами музики виховувати естетичне сприймання навколишнього.
ДИТИНА У СВІТІ ПРИРОДИ
тема: Осінні квіти.
мета: Уточнити та розширити знання дітей про осінні квіти /назви, будова, особливості зовнішнього вигляду/. Вчити дітей естетично сприймати природу, помічати красу та витонченість квітів. Виховувати у дітей любов до природного довкілля України.
ПЛАСТИЧНЕ ОБРАЗОТВОРЕННЯ
тема: Рибки в акваріумі.
мета: Вчити дітей створювати рельєфну композицію на обмеженій площині. Вчити ліпити предмети, що складаються з декількох частин, використовуючи знайомі прийоми ліплення /скочування, розкочування, з'єднання частин прийомом примазування/. Розвивати у малят творчу уяву, фантазію, дрібну моторику. Виховувати у дітей самостійність.
ВІЛЬНЕ МАЛЮВАННЯ
тема: Моя найкраща іграшка.
мета: Вчити дітей самостійно задумувати зміст роботи та втілювати його на аркуші паперу. Викликати у малят інтерес до зображувальної діяльності.
ПРЕДМЕТНИЙ СВІТ
Дидактична гра "Що є у дитячому садочку?"
мета: Розвивати у дітей увагу, мислення, пам'ять. Розширювати уявлення дітей про предметний світ.
СОЦІАЛЬНИЙ СВІТ
тема: Хто працює в дитячому садку?
мета: Розширити знання дітей про професії людей, які працюють в дитячому садку. Розвивати у малят пізнавальний інтерес. Виховувати у дітей повагу до праці дорослих.
УРОКИ ПРАКТИЧНОГО ЖИТТЯ
тема: Прибираємо іграшки.
мета: Викликати у дітей бажання прибирати іграшки після ігрової діяльності. Продовжувати формувати у дітей трудові навички.
КОМУНІКАТИВНИЙ РОЗВИТОК
тема: Моя улюблена іграшка.
мета: Розширювати знання дітей про іграшки. Вчити дітей складати розповіді-описи про іграшки. Активізувати вживання слів - назв іграшок, їхніх якостей та властивостей; закріпити розуміння узагальнюючого слова "іграшки". Розвивати чітку і правильну звукову вимову. Виховувати у дітей бережливе ставлення до іграшок.
ЛІТЕРАТУРНЕ ОБРАЗОТВОРЕННЯ
тема: Читання української народної казки
"Лисичка-сестричка та Вовк-панібрат".
ЛОГІКО-МАТЕМАТИЧНИЙ РОЗВИТОК
тема: Кількісна та порядкова лічба в межах 3. Орієнтування в просторі.
мета: Продовжувати вчити дітей лічити предмети в межах 3. Вправляти в орієнтуванні в просторі /оперувати поняттями "на", "під", "між"/. Розвивати у малят увагу, пам'ять, логічне мислення. Виховувати інтерес до розумової діяльності.
МУЗИКА
Музично-дидактична гра "Пісня, танець, марш".
мета: Розвивати у дітей музичний слух. Вчити дітей висловлюватися про жанр музичного твору /-пісня, -танець, -марш/. Виховувати інтерес до музичної діяльності.
ДИТИНА У СВІТІ ПРИРОДИ
тема: Різнобарвний квітничок.
З Днем народження, рідна Вінниця!
У вересні 2023 року Вінниці виповнюється 660!
Заснування міста пов'язують з ім'ям Федора Коріатовича, який був племінником князя Ольгерда. У 1363 році він заклав дерев'яну фортецю на Замковій горі й з того часу почалося становлення міста.
тема: Спостереження за кроликами.
мета: Розширити знання дітей про свійських тварин, зокрема кролика /будова, зовнішній вигляд, особливості поведінки, харчування/. Виховувати спостережливість. Викликати у дітей інтерес до об'єктів живої природи.
КОНСТРУКТИВНЕ ОБРАЗОТВОРЕННЯ
тема: Яблучко.
мета: Вчити дітей створювати яблуко за допомогою нетрадиційних матеріалів. Сприяти розвтнку у дітей творчих здібностей, фантазії. Виховувати самостійність та акуратність під час виконання роботи.
СОЦІАЛЬНИЙ СВІТ
тема: Мої друзі.
мета: Розширити уявлення дітей про права та обов'язки щодо взаємин з іншими дітьми. Виховувати у дітей доброзичливість, товариськість.
ВІЛЬНЕ МАЛЮВАННЯ
тема: Диво-квітка.
мета: Вчити дітей малювати квітку нетрадиційним способом. Сприяти розвитку у дітей творчих здібностей. Викликати інтерес до зображувальної діяльності.
Руханка "Пес Патрон".
Пес Патрон – відомий усім герой. Він допомагає українцям захищати свою Батьківщину. Слухайте веселу патріотичну руханку «Пес Патрон», тренуйте силу, витримку, відвагу, і хай ваші серця завжди будуть сповнені любов’ю до рідної України!
УРОКИ ПРАКТИЧНОГО ЖИТТЯ
тема: Чому треба мити руки? Правила миття рук.
мета: Уточнити та розширити уявлення дітей про значення догдяду за руками для свого здоров'я. Викликати бажання дотримуватись здорового способу життя.
ЛОГІКО-МАТЕМАТИЧНИЙ РОЗВИТОК
тема: Порівняння груп предметів. Орієнтування в просторі. Порівняння за величиною /високий, низький/.
ЛІТЕРАТУРНЕ ОБРАЗОТВОРЕННЯ
тема: Вивчення вірша "Я живу на Україні".
мета: Вчити дітей розуміти зміст вірша та відтворювати його за допомогою мнемотехніки. Виховувати у дітей любов до своєї Батьківщини.
МУЗИКА
тема: Слухання пісні "Жабка Реготушка".
мета: Вчити дітей слухати пісню; визначати характер пісні /- веселий, - сумний, - лагідний/. Розвивати у малят музичний слух, музичний смак. Виховувати інтерес до музичної діяльності.
ДИТИНА У СВІТІ ПРИРОДИ
тема: Буду я природі другом!
мета: Продовжувати вчити дітей дотримуватись правил поведінки в природному середовищі. Формувати вміння встановлювати прості зв'язки між діями дітей та наслідками, які вони можуть спричинити. Виховувати у дітей бережне ставлення до природного довкілля.
САМОСТІЙНА ХУДОЖНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ
тема: Літо, до побачення!
мета: Сприяти розвитку у дітей творчих здібностей під час художньої діяльності на основі особистих приємних вражень. Викликати у дошкільнят зацікавленість процесом творення і результатом.
Фізкультхвилинка "Україно, ми твоя надія!"
мета: Сприяти руховій активності малят. Викликати у дітей бажання дотримуватись здорового способу життя.
ЛІТЕРАТУРНЕ ОБРАЗОТВОРЕННЯ
тема: "З Україною в серці!". Україна у загадках.
мета: Уточнити та розширити знання дітей про Україну, про державні та народні символи нашої країни. Розвивати увагу, пам'ять, мислення. Виховувати у дітей почуття власної гідності, любові до України.